Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem tetszik az új szemüvegem,...

Nem tetszik az új szemüvegem, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Csináltattam egy szemüveget. Múlthéten elmentem átvenni , de elég fáradt voltam nem voltam “körültekintő” a fenmaradó összeget kifizettem és el is jöttem vele haza. Miután kipihentem magam felpróbáltam de nagyon rossz , nem áll jól nagyon nem illik az arcformámhoz és nem olyan mint első alkalomkor mikor választottam (valószínüleg mivel már dioptriás lencse van benne és így normálissan látom) Mit tudok tenni ? Tudom hogy az én hivám hiszen én választottam de nagyon nem tetszik mások szerint se áll jól, nem szeretném viselni ezt a szemüveget , kellemetlen a viselése nagyon tosszul áll , viszont ahoz elég drága volt hogy most egy szoba disz legyen . Mit tudok tenni ? Ha választok egy új mondjuk drágább szemüveget akkor beszámíthatják annak az árába ? Nagyon el vagyok keseredve.

2018. febr. 26. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan kérdezd meg. Ne itt probálkozz. Ha tovább vársz és hordod azzal ártasz az ügyednek.
2018. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ígx van, mielőbb járj utána az üzletben.
2018. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kell tökéletesen belőni a lencse helyzetét (nekem nagyon rossz szemem volt így nagyon precízen kellett pozicionálni) lehet át tudják csiszolni egy másik keretbe amibe kisebb lencse kell.
2018. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!