Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveget csináltatok. Hogy...

Taki Dóra kérdése:

Szemüveget csináltatok. Hogy hívják az olyan lencsét, ami télen mikor bemegy a melegre akkor sem parasodik be?!

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Paramentesito reteg van rajta. Ezt utolag viszik fel a lencsere, mint a tukrozodesmentest. Jok egy darabig, de elkezdenek idovel lekopni es repedezni.
2018. febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha nem láttam még olyat, ami valóban működött volna. Nincs értelme pénzt áldozni rá.
2018. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kontaktlencse.
2018. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Páramentesítő réteg de nem sokat ér, meg már kapni sprayt, arra jó ha pl a szél visszafújja a leheleted a lencsére (megtörtént eset) de a bemenős problémát semmi se oldja meg.
2018. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: ez azért hülyeség, hogy azt a problémát semmi se oldja meg. Borotvahabbal vagy szappannal (nem folyékony) kell bedörzsölni az üveget, hagyni egy picit, lemosni megszárítani és kész. Egész télen bírja. Én sokszor szoktam csinálni, fürdőszobatükörnél is bevált
2018. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!