Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pécsett van olyan optika,...

Pécsett van olyan optika, ahol ingyenes a látásvizsgálat akkor is, ha nem csináltatok utána szemüveget?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Persze a legtöbb olyan. Sétáló utcába vagy az Árkádban is.
2015. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor ingyenes az előzetes vizsgálat (nemcsak optikában), ahol meg is rendelik a szolgáltatást. Hacsak nem hirdetnek meg ingyenes vizsgálatot. De az olyan is, tapasztalatból tudom.
2015. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én tavaly voltam az Árkádban Pécsen és nem kértek semmit az egy nagy cég ott alul a bejáratnál azt hiszem a Vision Express.
2015. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, én pont a vision express - külön hirdetett - ingyenes vizsgálatára gondoltam az előző válaszomban. Néhány nap után visszamentem, hogy megcsináltassam a szemüveget, és a saját mérésük eredményét nem fogadták el. (megjegyzem eléggé eltért a viselt szemüvegem értékeitől) Azt mondták nagyon szubjektív, ki hogyan olvassa le az értékeket. Aztán csináltak egy "igazi" vizsgálatot, de ezért nem kellett fizetnem, mert a szemüveget megrendeltem.
2015. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hmm... köszi szépen!
2015. jan. 15. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Jó hozzá teszem, hogy én nem vagyok szemüveges és az jött ki csak az egyik szemem feles, így még nem csináltattam.

De aki az és felül akarja vizsgáltatni és nem vesz, annak lehet fizetnie kell érte...

2015. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!