Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vajon rákos vagyok? Esetleg...

Vajon rákos vagyok? Esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tehát a múltkor láttam a tvben egy olyan kisfiút, akinek úgy diagnosztizálták a szemrákját, hogy a fényképen az egyik szemén máshogy volt a fehérség...

Nekem általában vörös a szeme a képeken, de gyakran fehér is, és úgy fehér, hogy az egyiken fehér a másikon piros, vagy az egyiken nagyon fehér a másikon pedig csak kicsit...szóval értitek

Egyébként arra a szememre, ami jobban be szokott fehéredni rosszabbul látok, mert az azt hiszem olyan feles ....a másik pedig teljesen jó.


2010. jún. 8. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne nézz tévét!! Szerintem nincs semmi bajod!
2010. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom mennyire kell ezt komolyan venni.Fényképezésnél azért piros a szem mert átvilágítja a pupillát ami vérerekkel átszőtt,ezért piros.Visznt ha fehér előfordulhat hogy csak olyan szögben érte a fény hogy úgy tükröződik.Ha mondjuk egy szembe lévő profilfotón látod és mindig fehér,az lehet hogy nem jó lehet hogy van valami hártya a szemedben,vagy hályog ami nem engedi a fényt rendesen a pupilláidhoz ezért nem látszik pirosnak.Szemorvos a legbiztosabb.
2010. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!