Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kiesett vagy nem találom a...

Kiesett vagy nem találom a szembe a kontaktlencsét? Van esély, hogy még benn van?

Figyelt kérdés

Pár hete próbálgatok egy próbalencsét, még 2 hét van vissza neki, de ma valami csoda folytán eltűnt, ami érdekes, hogy nem vettem észre, hogy rosszabbul látok, csak furcsa volt, hogy a piros lámpánál nem láttam a visszaszámlálót meg ismerősömet nem ismertem meg. Ki akartam venni nemrég a lencsét erre nem találtam, valamit viszont húzogattam a szemembe, mit kiderült az adták hozzám eredetileg születésemnél, de a lencsét nem találom. +4.2-es a lencse.


Kórházba ezért nem megyek, nem akarok semmit elkapni meg lehet, hogy nincs is senki ott csak a portás. -ha értitek-


2018. márc. 4. 16:54
 1/2 anonim válasza:

Nyom? Szúr?

Próbáld meg a szemhéjad és a szemed alatti részt picit összenyomni,ilyenkor ki szokott esni ha benne van.

De ha mégse, valószínűleg kipislogtad valamikor, csak nem vetted észre.

2018. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A terhelő érzés az számomra , hogy nagyon durván nyomkodtam a szemem és még érzékeny rá, még kicsit irritál.


Nem tudom mikor pislogtam ki, de remélem, hogy tényleg nincs benne, úgy szoktam biztosra menni, hogy ha benn van a lencse felveszem a szemüvegem, ha homályos akkor jó, csak reggel erre pont nem volt időm mennem kellett ismerőshöz. Az autóm rendszámát is alig láttam már akkor, lehet rá kellett volna eszmélni, hogy nincs lencse... még jó, hogy nem büntetett meg a rendőr.

2018. márc. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!