Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi ideig tart a pupilla...

Mennyi ideig tart a pupilla tágító?

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Elsősorban azokhoz szólok akiknek volt ilyenben részük!

Ma egy hete hogy műtötték a szemem pontosabban egy anyajegyet vettek le az alsó szemhéjamról

Az asszisztens kint is cseppentett a szemembe (az éreztem hogy össze húzta úgy a szemem vagy nemtudom fura érzés volt)

Aztán meg műtét előtt is kaptam cseppett a szemembe szóval 2 pupilla tágítót kaptam

És észre vettem hogy messzire arra a szememre még egy hét után sem látok normálisan ez lehetséges vagy már rég kikellet volna mennie a hatásának?

Nem is homályos a látásom hanem inkább zavartnak nevezném műtét előtt nem vettem ezt észre

Viszont nagy hibát követtem el mert műtét után vakuval messzebbről többször lefotóztam a szememet hogy hogyan néz is ki úgy és utána olvastam hogy tágított pupillával még napra sem jó menni én meg b*sszus bele világítottam a szemembe igen ostoba voltam

Utána olvastam hogy van olyan pupilla tágító ami hat 1 hétig is

Volt akinek több ideig tartott vagy rosszul látott ? Mindent írjátok le kérlek ! Előre is köszönöm

15/L



2018. márc. 9. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
40%
"igen ostoba voltam " Dehogy voltál ostoba. A pupillatágító, érzéstelenítő stb 24 órán túl már nem hat
2018. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!