Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 17 évesen -8 és -10-es a...

17 évesen -8 és -10-es a szemem. Szerintetek meg lehet majd műteni?

Figyelt kérdés
6 éves korom óta szemüveges vagyok és nagyon utálom. Gyerekkorom óta azzal nyugtatnak, hogy majd meg lehet műtetni, de ahogy olvastam ez nem biztos közel sem. Kontaktlencsét is gondolkoztam de egyrészt kicsit tartok tőle, másrészt elég sokba kerülne.

2018. ápr. 7. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Ezt látásvizsgálattal lehetne eldönteni. Lehet dioptria miatt lehetne, de közben ha van valami baja a szemednek ami ezt kizárja akkor hiába írjuk hogy lehet.
2018. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

szia, miert lenne sokba a lencse?

lányomnak is vettünk, 26 ev alatt van vmi kedvezmegy a visionbe, 3600 ft volt 3 havi lencse.

2018. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: Igen, csak ugye 18 év után lehet megműtetni, előtte nem is nagyon vizsgálják, szóval várnom kell még vele pár hónapot :/


2: Lányodnak hanyas a szeme? Egyébként annyira nem is a pénz miatt, csak egyszerűen nem tetszik a gondolat, hogy valamit betegyek a szemembe. Mindenesetre, ha nem lehet megműteni biztos használni fogok lencsét.

2018. ápr. 7. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!