Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fordítva raktam be a kontaktle...

Fordítva raktam be a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma beraktam reggel a (napi)lencsémet, kicsit szurkált az egyik, de gondoltam belement valami pöszmösz, nem foglalkoztam vele.

Most, nap közepén már idegesített és kivettem. Akkor láttam meg, hogy a jobb szememben fordítva volt. (most valamiért tök egyformának tűnt a két oldala, de jobban megnézve a másik oldal volt a helyes.) Máskor is raktam már be fordítva, de akkor sírni tudtam a fájdalomtól. Most meg nem volt semmi, csak fordítva volt a szememben kb. 6 órát.

Lehet bajom ettől? Egyáltalán nem fájt, csak éreztem a szememben, de gondoltam most ilyen napom van, érzékenyebb a szemem.

Most visszaraktam helyesen, de megint szurkál, szóval inkább váltok szemüvegre mára...


2018. ápr. 15. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz tőle bajod. Nekem is volt már ilyen, hogy több órára fordítva volt benn, mert az elején nem tűnt fel, hogy nem látok benne jól, nem is szúrt, és csak órák múlva tudtam kivenni. De igen, mára már inkább hanyagold a lencsét és szemüvegezz, hogy pihenjen a szemed.
2018. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!