Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szem sarkaban vibralas?

A szem sarkaban vibralas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28 eves vagyok, az osidok ota szemuveges. 5 eves koromban derult ki, hogy rovidlato vagyok. Semmi problemam nem volt ezzel. Ma tortent egy furcsasag...ultem bent a munkahelyemen (ulo munka gep elott) es a bal szemem sarkaban a periferian elkezdett mozogni a kep. Amikor oldalra neztem semmi. Tartott egy jo 15-20 percig, aztan elmult. Meg sosem volt ilyenem, szerintetek ez mi lehetett? Februar elejen voltam szemeszeten, mindent rendben talalt a doki, a szemuvegem is passzol a szememhez. Valami atmeneti zavar a matrixban? :)



2018. máj. 2. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Migrén? Emelkedett vérnyomás? De lehet retinaleválás is, bár szerintem az maradandó, nem csak x percig tart. De komolyan, bármi lehet, így látatlanul honnan tudnánk megmondani a frankót? Ha nem hagy nyugodni a dolog vagy ismét előfordul, akkor menj el a szemészetre, ott tudnak biztosan mondani.
2018. máj. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintemm nyakcsigolya
2018. máj. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aurás migrén?

Én is számítógép előtt dolgozom, nekem is sokszor előfordul ilyen. Nagy dolgot nem tulajdonítok neki, a kolleganőmnek is szokott ilyen lenni.

2018. máj. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!