Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Még használhatom a kontaktlenc...

Még használhatom a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Havi lencsém van. Ma vásárolni voltunk, kicsit megvakartam a szemem, és azt hittem kiesett,de valamit csak éreztem a szememben, úgyhogy elmentem a mosdóba,ahol valahogy kiszedegettem. Pont most nem volt nálam lecsetartó, úgyhogy az ujjamon vittem hazáig. Eléggé megszáradt, de párszor átmostam és löttybe tettem. Még használhatom, ugye?

2018. máj. 4. 20:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben ma reggel betettem, de kicait szúrt, ezért kivettem, megpucoltam, majd megint visszatettem ekkor is éreztem még egy pici szúrást, de gondoltam, el fog múlni. Pár óra múlva már muszáj volt kivegyem, mert nagyon száradt tőle a szemem és szúrt. Megnéztem, nem látok rajta semmi karcolást vagy ilyesmit. Szerintetek mi lehet a baj?
2018. máj. 5. 13:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szúr, akkor inkább ne használd tovább
2018. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Azért nem szabad olyankor hordani, mert valszeg sérülések keletkeztek rajta a kiszáradás miatt. A sérülések miatt szúr a lencse.

2018. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!