Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez esetben visszakérjem a...

Ez esetben visszakérjem a pénzem az Ofotértban?

Figyelt kérdés

Rövidlátó vagyok és most nyárra szerettem volna egy dioptriás napszemüveget,azért dioptriásat mert szemüveg nélkül elég rosszul látok.

Gondoltam elmegyek az Ofotértba és csináltatok egy dioptriás napszemüveget.

Ki is fizettem érte 30 ezer ft-ot és 2 hét múlva el is készült,de kiderült,hogy ferde a szára jobb oldalra ami eléggé zavaró.

Én nem tudtam elmenni,szóval testvérem visszavitte a szemüveget,hogy állítsák be,de itthon kiderült,hogy ugyanolyan maradt.

Vigyem másik helyre,hogy állítsák be normálisan vagy kérjem vissza a pénzt?

Ennyi pénzért elég pocsék melót végeztek.


2018. máj. 13. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A keretet Te vitted vagy ott vetted? Ha Te vitted, pénzt nem fognak visszaadni. Szemüveget egyębként csak a viselőjére lehet jól beálliítani, neked kell elmenni. Ha akkor se jó, amkor reklamálj. Nekem volt, hogy az egész szemüveget újra csinálták.
2018. máj. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!