Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kezdödö szürkehályogot állapit...

Kezdödö szürkehályogot állapitottak meg nálam, mikor kell ezt megoperáltatni?

Figyelt kérdés
A szemorvos azt mondta még nem szükséges, de ez az állapot rohamosan romolhat. Mi az, hogy rohamosan, 2 hónap, egy félév vagy?
2018. máj. 20. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
...vagy 10-30 év.... Majd ha teljesen homályosan látsz és olvasni már nem tudsz vele.....
2018. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első diagnózis után kb 15 évvel történt az operáció. Most már nem kell várni, hogy "megérjen", kezdeti stádiumban is operálható. Ne foglalkozz vele, eszre fogod venni, ha homályosabban látsz /tényleg olyan, mintha állandóan szürke köd lenne/, de addig nem kell hagyni, hogy olvasni se tudj! Ha homalyosabban látsz, romlik a színlátásod /én pl. nehezebben láttam a zöldet a közlekedési lámpánál/, bármiben zavar, akkor itt az ideje a műtétnek!
2018. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, hát akkor várok még egy kicsit. Nagyon félös vagyok.
2018. máj. 21. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!