Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontakt lencsével el lehet...

Kontakt lencsével el lehet menni inni?

Figyelt kérdés
2 napja van kontakt lencsém és nagyon jó egyszerűen hihetetlen,de amikor megvettem azt mondták ne igyak alkoholt ha rajtam van,mert kiszárad tőle a szemem és elég kellemetlen lesz.Logikusnak is tűnik,de azért kíváncsi lennék van-e valakinek ilyen tapasztalata illetve meg lehet-e oldani valahogy.

2018. máj. 29. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem ilyen "előfordulhat" kategória, vagyis van akinél kijön, van akinél nem.

Páromat nem zavarja a kontaktlencse, ha iszik alkoholt.

Szóval tatasztald ki.

2018. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van, akinek alapból könnyen kiszárad a szeme, ezért szemcseppet használ. Ugyanígy biztosan van, akinek az alkoholtól. Nekem pl. sose fordult elő, hogy szemcseppet kellett volna használnom, pedig évek óta használok kontaktlencsét. Bár az alkoholt nem is említették így soha, de gondot nem okozott. Kaptál szemcseppet vagy műkönnyet? Én a legelsőnél kaptam, ha száraznak érzed, csak cseppents, és már nincs is baj. :)
2018. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta van kontaktlencsém, szoktam alkoholt inni és egyszer sem tapasztaltam hasonlót. Sőt még nem is hallottam ilyenről :) Amire figyelj inkább, hogy ha van rá esély, hogy nem kerülsz haza éjszaka, hanem máshol alszol, akkor mindenképp vigyél magaddal tartót és egy kis folyadékot, mert ha abba alszol vagy egész éjszakára bennhagyod, akkor reggel viszont tényleg ki fog nagyon száradni a szemed.
2018. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan

K**va részeg is volt már kontaktlencsében mégse volt semmi baja a szememnek 😂😂

2018. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*voltam
2018. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!