Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lezeres szemmutet?

Lezeres szemmutet?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok, kiskorom ota rossz a szemem. 4-5 eve mar egyaltalan nem hordom a szemuveget, tavaly elmentem egy vizsgalatra, nem mondanam hogy sokat romlott, szinte alig. Viszont akkor is csak 1 honapig viseltem el es ujbol letettem a szemuveget. Egyszeruen engem zavar a szemuveg a mindennapokban, kenyelmetlen, folyton elfelejtem, nem szeretem. Dioptriat nem tudom, csak az egyik szemem rossz, es eleg nagy a kulonbseg a ketto kozott. Gondolkozkm a lezeres szemmuteten.

Az egyik oka az, hogy tenyleg javuljon a latasom, de a szemuveg elkerulesevel.

A masik meg viszont az, hogy anyukam mindig azt mondogatja, hogy kancsal leszek. Mivel a ket szem korrigal, de ido elteltevel az egyik befele fogja huzni a masikat. Vagy mi.. engem ez nagyon zavar.. nem szeretnek az lenni. Tenyleg leheseges, hogy idovel kialakulna?

A kerdesem igazabol az lenne, hogy a lezeres szemmutettel elkerulheto akkor a kancsalsag?



2018. jún. 9. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de anyukád tök hülye...
2018. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En is ezt mondtam neki.. :D

Alapbol nem vagyok elegedett magammal semmilyen teren, es az ilyenek szamomra olyan onbizalomrombolo, kisebbsegerzest kivalto dolgok..

Sajnos tudom, hogy az ilyenekkel azt valtja ki belolem, hogy kb bele se merek nezni mas szemebe, mert mar most bebeszeltem magamnak, hogy kancsal vagyok..

2018. jún. 9. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán menj el egy szemorvoshoz és neki tedd fel a kérdéseidet. Miután megvizsgált.

Nem pedig anyukádat vagy az internet trolljaid kérdezgetni, mert pk mégis honnan a f...ból tudnák?

2018. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jovo heten szeretnek elmenni orvoshoz..

ez az oldal azert van, hogy kerdeseket tegyunk fel.. esetleg ha valakinek van valami tapasztalata.

ma zajlott le ez a “kancsi leszel es kesz” beszelgetes, ami eleg erzekenyen erintetett, es most kb masra se tudok gondolni, azert erdeklodom, hogy tenyleg lehetseges lenne e ez, vagy valaki mondjon valami nyugtato dolgot.

2018. jún. 9. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el anyukád hülyeségeit, ne hallgass rá. A legnagyobb baj az lehet, ha a szemműtét után visszromlik a szemed, így kidobott pénz a műtét. De menj el vizsgálatra, majd megmondják hogy alkalmas vagy-e rá.
2018. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!