Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet a kontaktlencsétől...

Lehet a kontaktlencsétől sárgás a szemem?

Figyelt kérdés
Amíg nem hordtam kontaktlencsét nem volt ilyen bajom. Nem az egész szemem sárga, meg nem is igazán sárga, hanem ahol beeresedik ott ilyen narancsárgás, vagy nem is tudom milyen színű

2018. jún. 14. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 10 éve hordok kontaktlencsét és nem volt még ilyen tapasztalatom, esetleg túl nagy a lencséd és nem enged elég levegőt át? Nekem akkor volt fura de az inkább egy piros kör volt az erektől, azért menj el egy kontaktologushoz fél/ egy évente amúgy is el kell.
2018. jún. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szűcs István Péter válasza:
A szem sárgás színe májproblémát jelez.
2018. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de nem az egész sárga, csak ahol beeresedik annak a környékén. ha a májammal lenne baj akkor, az egész szemem sárga lenne.

egy rendes alvás után sokkal jobb lett, szóval nem tudom. amúgy nem hiszem hogy túlhordanám, max napi 6 órát van a szemembe

2018. jún. 15. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!