Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Miért lesz kötőhártya gyulladásom minden kijelzőtől, miközben a régi laptopomtól semmi baja a szememnek?

A régi laptopomat egész nap probléma nélkül tudom használni, de ha más számítógépeket használok, azoktól pár perc alatt kötőhártya gyulladást kapok, ami annál súlyosabb lesz, minél tovább használom a számítógépeket.

Fordítva még megérteném, ha csak a laptoptól égne ki a szemem és minden mást bírna, de képtelen vagyok megérteni hogy ez hogy lehetséges. Valakinek ötlet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szem, kötőhártya-gyulladás, laptop, monitor, kijelző

2018. jún. 18. 14:06  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Közben megtudtam hogy mi a baj, szal a kérdés már tárgytalan.

# 1/1Időpont 2018. jún. 18. 21:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kötőhártya gyulladásom van. Hogy deríthetem ki hogy milyen típusú?
Idegen test okozta kötőhártya gyulladás mennyi idő alatt múlik el, milyen kezelést igényel?
Kötőhártya gyulladás lenne? Nem viszket, csak vörös és reggelre becsipásodik nagyon a bal szemem.2 hete is ez volt és most megint.
Egy hétig más dioptria?
Elsuakadt az utolso bal oldali kontaktlencsem. Van egy regi, elteve tokba, azt kb 25 napig hordtam. Baj ha ezt viselem kb meg par napig?
Kötőhártya gyulladásom volt/van mennyi ideig fog tartani?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!