Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nektek mennyibe került a...

Nektek mennyibe került a szemüvegetek? Milyen “extrákat” kértetek?

Figyelt kérdés
Nekem -4-es a szemem, most csináltattam az ofotértben és majdnem szívbajt kaptam, amikor megtudtam, hogy 70ezer forint lesz. Három évvel ezelőtt csak 35ezer volt, kb. ugyanannyi volt a keret, a lencsén meg annyi az extra megint, hogy vékonyított...
2018. jún. 22. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem most csináltattam hanem már több éve, de az enyém nagyon drága volt kedvezménnyel 65 ezer az eredeti ára meg 155 ezer. Mondjuk az enyém fényre sötétedik, vékonyított,karc álló, portaszító.

Egyébként nekem -3-as.

2018. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az Olivér Optikában készíttettem, ott 5 éve is 70 ezer Ft volt, ideje cserélni, nem ment fel az ára azóta, most is annyi lesz. Az extra csak a vékonyra csiszolt lencse.
2018. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tavaly csináltattam, Vision Express, Ray Ban keret és vékonyított lencsék, 70 körül volt.

Egyik szemem -3.75 másik -4.50.

2018. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én a Vision Express-ben csináltattam v fél hónapja.

A keret 21 ezer volt, szuper vékonyított lencsékkel összesen 53 ezer 84 helyett (-4,50 és -5,00), mert keret -20%, lencse -40%

2018. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Javaslom a szemműtét... Pár szemüveg nem megvásárlásával megtérül.
2018. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Válság Optikában csináltattam, mert az egyik szemem 12 dioptriás, és a véknyított Hoya meg a Zeiss lencsék 10 felett horror összegbe kerülnek, ha meg nem véknyított, akkor szódásüveg vastagságú, rémesen néz ki, és iszony nehéz. A Válság Optikában megcsinálták nekem 80000-ért a szemüveget, és ugyanolyan vékony, mint a márkásak.
2018. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!