Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hány éves korotoktól van...

Hány éves korotoktól van szemüvegetek és hogy szoktátok meg?

Figyelt kérdés
Akinek nincs az ne írjon
2011. aug. 23. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
öööööööm asszem 8 éves koróm óta. Most vagyok 14/L. Egész nap hordom. De nemsokára váltok kontaklencsére.
2011. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

14 éves korom óta van, először nagyon rossz volt, nyomta az orrom, fájt a fejem :D

ma már nagyon szeretem :D

2011. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nap szemüveget is meg lehet könnyen szokni!
2011. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10 évesen kaptam mindkét szemre másfél dioptriás minuszos lencsét, miután egy éven át nyavalyogtam a szüleimnek, hogy nem látok jól, de nem hitték el. ("Hiszen egyfolytában olvasol! jelszóval.)

Az első pillanattól reggeltől estig hordtam, nagyon szerettem, és azzal szórakoztam, hogy megnéztem valamit pl. fa lombját szemüveg nélkül, és aztán szemüvegben. A szüleimnek meg lelkesen újságoltam, hogy látom az ablakból faleveleket, a szemben lévő ablakon a függöny mintáját. Egész addig nem tudtam, hogy a többiek másképp látnak, mint én.

2011. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12 éves korom óta van szemüvegem! Megszoktam, de nem nagyon szeretem most szeretnék majd kontaktlencsére váltani! :) 16/L
2011. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 éves koromtól van, csak munkába használtam 1 évig, nem bírtam megszokni úgyhogy kontaktlencsére váltottam inkább. Azzal nincs gond.
2011. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!