Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rossz lehet az uj szemuveg...

Rossz lehet az uj szemuveg dioptriaja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb. 1 eve kaptam új szemuveget mert az elozoben mar kezdtem roszabbul latni.es valovan romlott is a szemem, es a cilinderemen is kelett meg allitani. Csak jott egy olyan problema hogy ebben az uj szemüvegben mar 1 eve vannak olyan napok, orak amikor enyhe nyomast erzek a szememben es mozgataskor ha kicsit eroteljesebben mozditom balra jobbra a szemem akkor fajdalmat erzek, de ez a fajdalom nem eros csak zavaro, igazabol nemis biztos hogy fajdalom hanem mintha inkabb nyomasszeru. Lehet elrontottak a szemuvegem? Mert az elozobe 2 even keresztul nem volt ilyen gond. Szemeszetre juliusban megyek.
2018. jún. 25. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam fejfájást,szédülést okozott a rosz dioptria.

Lehet hogy sűrübben kéne nézetnie a szemét," kontroll".

2018. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha magasabb vagy alacsonyabb dioptria számú lenne, akkor csak homályosan vagy kevésbé élesen látnál

és nem 1 év után jelentkezne, más lesz ott a gond

lehet vérnyomás probléma vagy valami hasonló

2018. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
22 eves vagyok. Vernyomasommal semmi gond mert merem rendszeresen. :)
2018. jún. 25. 11:27
 4/9 A kérdező kommentje:
De szerintem.biztos hogy valami szeüubeggel van vagy a szememmel mert aztis eszrevettrm hogy az utobbi idoben sokat hunyorgok. Doktorno azt mondta raerek eventr jarni. De most biztos valroztat
2018. jún. 25. 11:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyes irasi hibakert. Telefonrol irok.
2018. jún. 25. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:

a szemüveggel hidd el semmi, ha rossz lenne az 1-2 nap után látszik, nem 1 év után adódik probléma

a vérnyomás miatt fájhatott volna esetleg a szemed, de akkor egyéb gond lesz, remélem semmi komoly

jobbulást


(esetleg mit dolgozol?? vagy tanulsz még??)

2018. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen dolgozom. Jelenleg is. Balatonon.

Felrertetted amit irtam szerintem.

Nem most kezdodtek. Hanem mar amiota megkaptam az ujjat ra kb. 1 hetre. De tenyleg annyira nem zavart . De most mar kezd zavarni. Azert is irtam lehet a szemem romlott. Csak azert irtam a kerdest hogy hatha jart e valaki hasonlo cipoben. Ugyis megyek 2 het mulva dokihiz es kiderul. De nagyon koszonom a valaszokaz.

Egyebkent sokat nyomkodom a telefont. Lehet az is a baj. Meg napkozbe hunyorgok folyamatosan kint a napon.

Koszonom a valaszodat.

2018. jún. 25. 14:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy dolgot elfelejtettem meg ne haragudj..igy mar erthetobb hogy miert gondolok a szemuvegre. Mert csak akkor van ha rajtam van. Csak miszaly hordanom mert anelkul nem latok xd
2018. jún. 25. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:
ha legközelebb csináltatsz, csinálj fényre sötétedőt, drágább de kíméli a szemet, mintha napszemüveg lenne rajtad, főleg a feketére sötétedő
2018. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!