Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kidülledt hirtelen a bal...

Kidülledt hirtelen a bal szemem, és nem tudom normálisan mozgatni csak nagy megerőltetéssel. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, kb. 1 hete azt vettem észre, hogy nagyon furcsán látok, mintha nagyobb lenne az egyik szemem. Tükörben látszik is egy kicsit hogy kancsalít, mintha nem lenne benne élet. Ez lehet pajzsmirigy-túlműködés miatt? Dohányzom is sajnos, elvileg az súlyosbíthatja.

2016. jan. 22. 17:24
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Nézd, ezt az orvosok tudják majd eldönteni. De hogy 15 évesen dohányzol, az maga az őrület! Próbáld már meg eldobni végleg a cigit.
2016. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Atyaég! 15 évesen dohányzol. Tehát amit szeretnél az életedben: keveset élni, potenciazavart, súlyos betegségeket (a potenciazavar is azért elég súlyos probléma), látásromlást és még milliónyi betegséget. A leendő gyermekedet sem biztos, hogy látod felnőni. Rengeteg gyógyszer beszedésére számíthatsz, stb. stb.


Menj sürgősen háziorvoshoz vagy szemészetre. Szembetegség. de súlyos neurológiai zavar is lehet a háttérben, de más egyéb betegségek is. Irány az orvos. Most! Még vagy 1-2 óráig van még rendelés, aztán már csak ügyelet.

2016. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!