Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha kontaktlencsét akarok...

Ha kontaktlencsét akarok venni egy szemüvegboltban, csak kiválasztom a terméket és a dioptriát, aztán fizetek és kész van, vagy meg kell mutatnom az "orvosi" papírokat is?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig csak mondom h milyen kell és ennyi.
2018. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Doki írta fel a kontaktlencsét? Betanításon voltál már? Típust illesztettek már a szemedre?
2018. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Előbb menj el egy optometrista- kontaktológus szakorvoshoz, mert nem egyforma mindenki szeme, ezért a kontaktlencse vásárláshoz kevés a dioptria.

Ha már rendelkezel minden adattal, utána akár internetről is rendelhetsz, nem kell papírt mutatni.

2018. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
68%
Általában a netről szoktam venni, de volt, hogy az üzletben kellett. Én nem mutattam semmit, ők sem kértek tőlem semmit, csak szimplán elmondtam, hogy milyenre van szükség és adtak.
2018. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Én arra lennék kíváncsi, hogy használtál-e már korábban is lencsét, betanítottak-e. A szemüvegboltban elhiszik, hogy ismered már, és nem kötelességük igazolást kérni, hogy használhatod. Bárhova bemehetsz kontaktlencsét kérni, elvégre internetről is lehet rendeli.
2018. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!