Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Olyan erzesem van mintha...

Olyan erzesem van mintha bandzsitanek?

Figyelt kérdés
Mostansag szokott az lenni, hogy szedulok es mintha a szemem ossze vissza jarna, legtobbszor olyan erzesem van mintha bebandzsitanek pedig nem...ez leginkabb akkor fordul elo ha setalok, vezetes kozbe. Ulve semmi baj nincs neha kicsit talan, ezt okozhatja rossz szem? Jovohet szerdan megyek szemeszetre de aggodok hogy lehet nem a szemem?? Koponya CTn voltam 3 hete ugy hogy agyi dolgok kizarva, sose volt baj a szememmel igy nem tudom hogy mit okoz a rossz szem es mik a tunetek.. vernyomasom is jo, faradt se vagyok.. 1 evig a munkahelyemen a vilagitas ledes volt ami nem csak engem de tobb kollegamat is irritalt nap vegere tul feher es fenyes volt minden, lehetseges hogy az okozott kart a szemembe ??
2018. júl. 3. 15:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!