Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor kinyitom a jobb szemem a dolgok vöröses színűek, amikor pedig a balt akkor kékesek?

Figyelt kérdés

Olyan mintha például Photoshopban "melegebbé", vagy "hidegebbé" tenném a színeket.


Vagy például mint a 3D szemüveg, csak az a furcsa, hogy ameddig a szemüvegen a pl. a jobb szem a kék, addig én a bal szememmel látok kékebben.


2010. jún. 17. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem amit írtál,akkor hasonló a problémánk.Csak nekem sokszor olyan mintha zöld napszemüveg lenne rajtam,ez nagyon zavar a látásban,máskor pedig úgy ahogy te írtad,olyan mintha piros,máskor kék,ciklámen színű napszemüveget kapnék.Ezek viszont nem zavarnak a látásban.

A kérdésedre viszont nem tudok válaszolnisajna.Kérdeztem már a szemorvostól mi lehet ez,de nem tudott rá semmit se mondani.Küldött vizsgálatra,adott gyógyszert,ajánlott egyfajta vitaminkomplexet,de idáig semmi sem használt.:(Kisérletezgettem már esetleg a vércukor,a vérkeringés,mozgás mennyisége befolyásolja esetleg,de ezek a kisérletek is sikertelenek voltak.

Ha te megtudod az okát,akár holnap,akár egy év múlva,légyszi írd meg,mert irtózatosan érdekelne.roppantul unom már.

2010. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez van...
2010. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de én meg kéket látok, ha lehunyom a szememet este, vagy napközben. Állítólag a szivárványhártya valamilyen beidegzési zavara okozza.Spirituális magyarázata is van, az ilyen emberek nagyon érzékeny lelkületű, és jó beleérző képességgel bírnak. Nagyon jó a megérzésük!
2010. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De furi, nekem is így van, de mindig is azt hittem, hogy mindenkinek így van :O
2010. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És lehet valamit tenni ellene?(Attól kérdezném,aki írta hogy a szivárványhártya miatt van)

A spirituális magyarázatában lehet valami,már kb húsz évvel ezelőtt is azt mondták,hogy boszorkány vagyok:)(bár akkor még nem volt meg ez a problémám)első voltam

2010. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!