Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ritkán, valamennyi olvasás...

Ritkán, valamennyi olvasás után pár percig mindent távolabbinak érzek?

Figyelt kérdés

Szerintem már 1 éve nem volt ilyen.

Olvastam, és arra ezsméltem rá, hogy egyre távolabbinak látom a betűket. Abbahagytam az olvasást, és utána még kb 5-6 percig mindent kb. kétszer olyan távolinak érzékeltem, kezeimet, karomat, tárgyakat, mindent.

Mintha a "fejem" hátrébb lett volna pár 10 centivel. Remélem értitek.


Mással is történt már ilyen?

Mintha pár percre tönkre ment volna a fókusztávolság váltó képességem, vagy nem is tudom, hogy hogy fogalmazzak.


2018. júl. 10. 22:42
 1/3 anonim válasza:
Tudom miről beszélsz. Nekem is szokott ilyen lenni de akkor amikor nagyon olvasok és sokat egyszerre és szinte más világban vagyok annyira érdekel. Én kifejezetten szeretem ezt az érzést. Mókás.
2018. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb. olyan, mintha testen kívül lennék, és trippelnék. És kifejezetten nem mókás, mert nem bírom a megszokott (valós) távolságból elolvasni a dolgokat a képernyőn.
2018. júl. 10. 22:55
 3/3 anonim válasza:
Kinek mi a mókás. Szerintem a test így jelez hogy pihenni kellene!
2018. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!