Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha az Ofotértben a kerethez...

Ha az Ofotértben a kerethez annyi % kedvezmény jár ahány évesek vagyunk, akkor ha a 100 éves nagymamával megyünk ingyen kapja a keretet?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. De nem a keret a drága, hanem ami benne van.
2018. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, de arra számítsatok, hogy a lencsét sem 2000-ért fogják adni.
2018. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
'Ingyen', aztan majd az uvegen behozzak a hasznot. A keretek parezer forintba kerulnek (nagyker aron), abbol kedvezmenyt adni nem faj am tulzottan az Ofotertnek.
2018. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, ha 110 éves a dédi, akkor még ők fizetnek. De nyugodt lehetsz, hogy belekalkulálták, hogy nem minden nap fognak menni a 100 évesek, és még a kedvezmények után is megéri nekik. Vagy amennyivel olcsóbb a keret, annyival drágább a lencse. Ki van ez találva.
2018. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de a lencse a drága, nekem a keret 10ezer volt, a lencsék meg 65 ezer.
2018. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban jár, ha a lencsére kéri a 30% kedvezményt és olcsóbb keretet választ, vannak egész jó keretek már 9 ezer Ft-ért is. Én tegnap csináltattam szemüveget, a lencsére járó kedvezmény összegben több volt, mint a korra járó kedvezmény a keretre (bár én még messze nem vagyok 100 éves), így is 48 ezer forint lett a végösszeg.
2018. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ó aranyom, nem olyan egyszerű az... Csalafinták ám a boltosok manapság... Mi is mentünk ám az Ernővel szemüveget vásárolni a minap aztán jól rászedtek ám minket! Jegyezzétek meg, hogy mocskos világban élünk, és nem nézik ám semmibe a magunkfajta nyugdíjasokat... Résen kell lenni mindíg, mert huligánok mindenhol vannak!
2018. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!