Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Belenéztem az egér fényébe....

Belenéztem az egér fényébe. Okozhat gondot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mai nap(iskolában) véletlenül belenéztem a linkben található egér fényébe. Ez valami gagyi termék a jobb és a bal egérgomb között kivilágít a belső fény. Ha itthon ilyen egerem lenne, akkor már szétszedtem volna, hogy tudjam lézer vagy led van benne...

De az eset úgy történt, hogy:

Álltam, előttem lévő sorban pedig az egér fordítottan volt elhelyezve(szóval nem úgy ahogy kézbe fogjuk hanem pont ellenttesen. ) Így a két gomb közt pedig a belsp térben található fény kivilágított és én már csak azt vettem észre, hogy a bal szemem "lekapcsolt" majd pislantottam és gyorsan elhúztam a fejem. Utána kb 3-4 percig éreztem belülről mintha feszülne a szemem. Mint amikor tűvel szúrja az ember.

Lehet csak én aggódom túl vagy nem tudom, de inkább rákérdezek, hogy okozhat e ez gondot? Egérről anyit tudok, hogy belülről van egy tükör ammi visszaveri a fényt(led vagy lézer szokott benne lenni)


Féltem a látátsom. Tisztán látok mind a kettő szememmel, de most vagy be vannak gyulladva vagy nem tudom, de nagyon szárazakk. Mikor pislogok érzem, hogy szúr mind a kettő szemem.



2018. júl. 24. 18:28
 1/3 A kérdező kommentje:

erről lenne szó: [link]


Hulladék. Normális egérnél nem látszik ki a fény a kettő gomb között. TUdtommal.

2018. júl. 24. 18:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a lézerezést már a múlt héten is eljátszottad, de akkor a pénztárgépbe néztél bele, ami két sorral arrébb volt. Szinte szó szerint írtad le az esetet, egérre hangolva. Hidd el, hogy ártalmatlan az egérbenézés. ( is )
2018. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak fura fétisek😅

Találj ki olyat ,amit a szexualitás kategórián belül el tudsz helyezni, azt többen nézik:)

Bár ne csodálkozz,ha az ilyen jellegű kérdésekért egyszer tiltva leszel. Szerencsére az oldalon elég jól működik a tiltás, ha tiltva vagy erről az eszközről nem tudsz másik fiókot regisztrálni ,és erről az ip címről (de lehet ,hogy okosabban van megoldva és ha változik az Ip-d sem tudsz erről az internetről) sem.

2018. júl. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!