Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Maximum 2-3 madordpercre...

Maximum 2-3 madordpercre belenéztem a Sparban a leolvasó lézerbe, okozhat ez gondot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Próbálok tömör rövid lenni.

Tegnap a nyíregyházi korzóban található Sparban fizetéskor belenéztem a másik soron lévő lézerleolvasóba(hátra fordítottam a fejem és úgy láttam a piros fenyeket) gyorsan visszahúztam a fejem, de a bal szemrmbr mintha tűvel szúrtak volna bele ebben a pillanatban. úgy éreztem mikor vissza fordítottam a fejem.

Utána még éreztem legalább egy percig.


Ma szinte egész nap úgy éreztem, hogy szúr,ég száraz a szemem. Délután cseppentettem bele vizet, de még jobban égett tőle . A szemem sarkában (orr felett található részen)

Vágtam rá krumplit,így picit jobb lett.

Tegnap számítógépes óránk volt az iskolában (iskolarendszeren kívüli képzés)

4-6ig rutinon voltam (ez volt az első alkalom )

Nem tudom,hogy mi lehet a gond. Az,hogy tegnap elfáradt a szemem vagy az ,hogy ennyi idő alatt kiègette a lézeres cucc. (Nem értem meg, hogy miért nem lehet másképp rendezni ezt az üzletet illetve ha az eladó elmegy onnan,nincs senki a sorban akkor miért nem kapcsolja ki a leolvasót)


Ami aggasztó volt a mai napon: padomon rajta volt egy sima rózsaszín kupak, ezt bámultam egyszer csak az alakjával megegyező fehér febyvillanásokat láttam a bal szememben



2018. júl. 18. 19:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Fontos lenne a valaszotok. Azon gondolkdom, hogy szemeszetre kellene mennem.
2018. júl. 18. 20:22
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

"Azon gondolkdom, hogy szemeszetre kellene mennem."


És mit gondolkodol rajta?

2018. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Anyum szerint elfaradt tegnap a szemem, en csak kombinalom a lezert a mai tuneteimmel

De tegnap 1-2 perc mulva egesz nap semmi bajom sem volt


De ugy lennek nyugodt h hs latna orvos is.

Surgos ellatas cimszoval mehetek a korhazba?

2018. júl. 18. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak van igaza. Különben a bolti lézer főleg ilyen távolságból ártalmatlan. Te most bedumálod magadnak. De ha akarsz menj kórházba. Sőt klinikára. Az jó...
2018. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegény orvos, akihez bemész ezzel a sürgősségire... Ne lepődj meg, ha elhajtanak a fenébe. Vizet cseppentesz a szemedbe és csodálod, hogy ég... Uhh...
2018. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De ez nem a sima leolvasó volt hanem ami a szalagon van. Az eladó elhuzza előtte az árut és már olvassa is.

Mit tudok tenni ha ma is elkezd égni szúrni?

2018. júl. 19. 06:32
 7/7 anonim válasza:
Ennyit meg ér az egészséged. lehet nem a lézer okozza, az csak adott egy plusz ingert. menj be az orvoshoz hallott már cifrább storykat is. legroszabb esetben is kapsz egy szemcseppet irritáció/égés ellen.
2018. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!