Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ofotért vagy Vision Express?

Ofotért vagy Vision Express?

Figyelt kérdés
Ár, szakértelem, kínálat stb?

2018. aug. 31. 02:41
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
54%

Csak az Ofotértről tudok írni.

Itt Egerben nagyon kedvesek az eladók, értenek is hozzá, ingyenes a szemvizsgálat. Nagyon sokszor vannak akciók.

Az én szemüvegem egy kb. 5 ezer Forintos keretbe foglalt 4.5-ös dioptriájú, nem extrán de vékonyított lencse. Ez 50%-os kedvezménnyel került 70 ezerbe úgy 3 éve.

2018. aug. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a Visionbe járok, kb ugyanaz mint amit az első leírt az Ofotértről. Vannak olcsó keretek is, és divatos márkásak is. Nekem -0,5-ös 50 ezer körül volt vékonyított lencsével, 20-on éves lányként nem is az olcsó keretek közül választottam.

Velem is nagyon segítőkészek voltak, de szerintem ennyi pénzért mindenhol azok. Én úgy tudom, az Ofotértet jobban szokták szeretni, de ott még nem voltam.

2018. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Még annyi, hogy ugye minél nagyobb a dioptria, annál drágább a lencse az Ofotértnél, nem tudom máshol ez hogy van.
2018. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egy kézben vannak, egy a tulaj, multi. Ha jól tudom holland kézben van, és pl a német apollo is ugyanaz!
2018. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
-5 alatti dioptria esetén mennyibe kerülhet egy szemüveg kerettel együtt?
2018. nov. 12. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem 70 körül jön ki egy jó szemüveg ezzel a dioptriával
2019. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!