Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet ezt így csinálni? ,

Lehet ezt így csinálni? ,

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet hogy a bal szememmel távolra homályosan látok. Ezt már nem most vettem észre, amikor kb másfél éve megnézettük akkor azt mondta az orvos hogy nem kell szemüveg...azonban az utóbbi időben egyre rosszabbul látok távolra a bal szememmel. Egy hét múlva megyek orvoshoz, mert akkora kaptam időpontot.

A kérdésem hogy ha elkezdek kontaktlencsét hordani akkor muszáj mindkét szemembe rakni a lencsét, ha a jobb szemem szinte tökéletes, és élesen látok vele. Lehet olyat csinálni hogy csak a bal szemembe rakok lencsét?

És még annyi hogy nem nagyon gáz a bal szemem se én egy olyan - 0,5re vagy - 0,25re tippelnék...

köszönöm



2018. szept. 10. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak az egyikbe. De én ilyen kis dioptriával hagynám a francba...
2018. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a jobb szemem állandóan fáj. Lehetséges hogy azért mer segíti a másik szemem?
2018. szept. 11. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!