Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül egy színtéveszt...

Mennyibe kerül egy színtévesztő szemüveg?

Figyelt kérdés

2018. okt. 20. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
keretfüggő gondolom, mert azért azok megdobhatják az árát, ha valami Ray Ban vagy hasonló márkás keretben gondolkozunk, de 50-100e Ft között megvan szerintem.
2018. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
színtévesztés szemüveg ár
2018. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Hehe... akarom írni hogy az egy egyszerű kerettel volt egy százas 2006-ban, erősen kétes, hogy lement volna a felére.


De volt már ilyen kérdés, hét végén tették fel, és arra azt írtam hétfőn reggel 10-kor, hogy: most már akármelyik optikában, ahol ilyennel foglalkoznak, választ adnak erre telefonon.

2018. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vizsgálattal, olcsóbb kerettel volt kb 85-90 ezer Ft :)
2018. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem sokat változott, jut eszembe, a százasban benne volt egy tok is, de a vizsgálat nem.

De, gondolom, fejlődött a gyártmány folyamatosan. Az első változatok olyan hatást keltettek, mint a Dögkeselyű plakátja:

[link]

2018. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 qwertz84 válasza:
54%
Üdv! Én a napokban vásároltam egy ilyet az egyik pesti optikában 108e Ft -ért. Maga a keret 43e Ft a vizsgálat 5e Ft a lencse 60e Ft. Az orvosi vizsgálat annyiból állt, hogy mutatnak neked egy babos könyvhöz hasonló színes pöttyöket tartalmazó ábrát amiből ki kell olvasnod az adott számot. Ha valakit érdekelne egy ilyen szemüveg én megválnék tőle nyilván jóval olcsóbban. Persze előtte ki lehet próbálni egy ilyen tesztkönyvvel.
2021. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Ezt nem értem, Vitt magával valakit, aki nézte a babos könyvet? Vagy ha saját maga nézte, akkor miért gondolja azt, hogy másnak meg jó a valakinek készült szemüveg?
2021. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!