Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az normalis ha az uj szemuvege...

Az normalis ha az uj szemuvegemnel szedulok vele, meg a jobb oldala kicsit leejt?

Figyelt kérdés

Nem ez az elso szemuvegem. Ket eve voltam utoljara,de elotte is volt mar, igaz masnal. Most ujbol voltam es ez van. Tegnap kaptam meg. Nem emlekszem h maskor ereztem-e volna ilyet, ha igen is, nem volt ennyire zavaro, v hamar megszoktam. Latni nagyon jol latok viszont vele, csak kicsit zavaro ez a szedules (mintha par sor utan lenne). Most egy kicsit ketsegbe vagyok esve, h valamit en szurtam el, v csak meg kene szokjam?

Velemenyeket tapasztalatokat elore is koszonom! :)



2018. nov. 1. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nekem ez már a negyedik szemüvegem, minden alkalommal érzem ezt a furcsa szédülést. 2-3 nap alatt mindig elmúlt, csak hozzá kell szoknod.
2018. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!