Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Néha a szemem sarkából azt...

MARIANN06 kérdése:

Néha a szemem sarkából azt látom, hogy elszalad egy bogár?

Figyelt kérdés

Néha a szemem sarkából azt látom hogy elszalad egy bogár. Amikor megnézem vagy megkeresem soha nem látok ott semmiféle bogarat ,tehát szerintem a szemgolyóm okoz valamiféle látomást.

Mitől lehet ez?

Arra gondoltam, hogy esetleg valami baktérium van a szememben.

Egy-két hete észlelem ezeket a dolgokat.



2018. nov. 2. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy csótány van a lakásban, az pontosan így mozog. Vegyél csótány csapdát, pillanatok alatt kiderül, mi a valóság.
2018. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg?


[link]

2018. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
NEM a földön látom. A lepedőn,a törölközőmön.
2018. nov. 3. 00:00
 4/5 A kérdező kommentje:
2,Igen ilyesmiket látok csak nem ilyen hosszú ideig csak 1 pillanatra.Sajnos nem értem miröl beszélnek :(
2018. nov. 3. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet még ilyen szemlencseremegés vagy mi, ekkor ez egy képet, pontosabban árnyat vagy kis alakzatot generál. Ez főleg olyankor fordul elő, ha valaki pl sokáig nem aludt. A vizuális hallucinációk egyik magyarázata.
2018. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!