Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Opti-Free Express vagy PureMoist?

Opti-Free Express vagy PureMoist?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?

2018. nov. 10. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
A piacon kapható legjobb ápolószer a PureMoist.
2018. nov. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Milyen lencséhez?

Biofinityhez pl az opti free express jó


[link]

2018. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ahhoz.
2018. nov. 18. 13:39
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
A 2. válaszoló nincs teljesen tisztában a mai helyzettel. A linkelt képeken egyiken sincs rajta a PureMoist, nem véletlenül, mert azok régebbi tanulmányok alapján készített táblázatok. Az Express is jó folyadék, de régebbi. A legújabb fejlesztés, amit direkt a modern lágy kontaktlencsékhez találtak ki, az a PureMoist. Sőt, olyannyira jól eltalálták, hogy az AOSept is átvette tőlük a síkosító mátrixukat.
2018. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg PureMoist van fogyóban, de amit vettem, az Express. Lehet volt már olyanom korábban. Nagyon rossz nem lehet.
2018. nov. 18. 16:53
 6/13 A kérdező kommentje:
És a ReNu-ról mit gondoltok?
2018. nov. 18. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:

A RENU-nak többször is voltak botrányai a múltban, egy terméküket ha jól tudom be is tiltották, mert vakságot okozott.


Ha megbízhatót akarsz, akkor maradj az Opti-Free-nél. PureMoist vagy Express, teljesen mindegy, amelyik neked jobban bejön. Esetleg ha még hatékonyabb ápolószert szeretnél, akkor AOSept, de az peroxidos oldalt, úgyhogy elővigyázatosan kell használni.


Az olcsó drogériákban kapható folyadékok általában nem többek fiziológiás sóoldatnál, azokat meg emiatt érdemes kerülni.

2018. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Drogériásat biztosan nem használnék. Akkor maradok az Opti-Free-nél.
2018. nov. 18. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a puremoist nincs rajta, még mindig a lencsetípushoz kell folyadékot venni. Biofinitym van opti-free expressz van hozzá, csak ezzel láttam jól eddig. 2 kollégámnak is ajánlottam, nekik is bevált, használtam puremoistot is, nem volt jó, bár lényegesen jobb volt, mint a renu pl. vagy a nonamek

Egyébként az iwear filyadék is opti free expressz

Opti free expresszel nekem kényelmes egész nap y lencse és kibír 30 napot, renuval 2 hetente dobàltam ki őket, puremoisttal se bírta ki a 30 napot, csk kb 23-25t


De ki kell próbálni.

Mindenesetre abban igazad van, hogy a puremoist nem egy rossz folyadék, de azért nem mindenható


Emellett az is számít hogyan használják, én pl nem tudom egyeseknek hogy tart ku 3-4 vagy akár 6 hónapig is egy üveg folyadék, én 1,5 hónap alatt használom el, lemodom a lencsét mikor kiveszem, folyadékba rakom ill mielőtt berakom is leöblítem.

2018. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pure Moistot használok, mindig jó volt eddig, sose csípte a szemem pedig volt pár másik folyadék ami csípte.

Az Expresst nem tudom milyen, de a Pure Moist jó.

2018. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!