Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez azt jelenti, hogy rossz a...

Ez azt jelenti, hogy rossz a szemem?

Figyelt kérdés

El tudom olvasni a közeli és a távoli dolgokat is, jól látok, viszont fókuszálási gondjaim vannak.

Összefolynak a dolgok és koncentrálnom kell, hogy élesen lássam a dolgokat. Egy idő után látom is, csak idő kell a fókuszálásra. Pl monitoron a betűk, grafikai munkában a részletek, stb. Oda kell hajolnom a monitorhoz, könyvhöz. Meg fogom nézetni szemésszel, de hátha más is van így és előre is tud rá mondani tapasztalatot.


2018. nov. 13. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?

30-40 kozott van akiknek mar gyenge olvasoszemuveg szukseges.

2018. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
28.. 😅
2018. nov. 13. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Tescoban probalj fel egy 1.00-as szemuveget es nezd meg jobban latod-e vele a cimkeket. Valoszinuleg tul eros lesz, de egy probat meger. Ha jo lesz, akkor szerintem 0.5-os szemuveg kene majd neked. Nekem az van :D
2018. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez pont úgy hangzik mintha cilinderes lenne a szemed. Optikába menj el egy vizsgálatra, ott meg tudják mondani, hogy mi a probléma.
2018. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!