Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A színlátást vizsgáló babos...

A színlátást vizsgáló babos könyv mindenhol ugyan az? Meg akarom tanulni a könyvet, hogy átmenjek az alkalmasságin.

Figyelt kérdés

2018. nov. 23. 13:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
#19: Akkor ez sajnos bukta, nézz olyan szakma után, aminek nem feltétele a színlátás. Milliónyi lehetőség van, valami csak érdekel a rendőrségen kívül is? Hobbiként attól még mellette megmaradhat a rendőrség iránti rajongásod.
2018. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"Az egész egy hatalmas átverés,pénzlehúzás."

Ez alaptalan, kispályás, rosszindulatú vádaskodás. Először előtt, a találmány nagy jelentőségű, és persze működik. Először is nem kötelező. Másodszor is sosem ígérték az elfogadását.

"Az életminőséged semmiben sem javítja."

Kinek mennyire kell az életminőséghez a színlátás korrekciója.

"alkalmasságin nem fogadják el"

Látod, ez a te problémád, mely jogi természetű.

"plusz irtó hülyén nézel ki benne színes lencsékben"

Az én munkatársaimnak nem volt ez a véleménye, feltűnt nekik, kérdezték, mi ez, és napirendre tértek felette - ez is csak egy olyan kijelentés, mintha az utcán belerúgsz egy kőbe, aztán bosszúból a szembejövő általános iskolást jól képen vágod, ez aztán igen

2018. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#21 nem,sajnos semmi más nem érdekel.

Még vasutas lennék szívesen,de oda sem.Ha meg tanulnék valami szakmát,akkor villanyszerelő vagy elektronikai műszerész lennék.De egyértelműen oda is kizáró ok

2018. nov. 29. 12:31
 24/27 anonim válasza:
71%
Kedves kérdező! Sajnos sorstársak vagyunk, de nagyon szűk látókörű vagy... én vadászpilóta,katona vagy kamionsofőr szerettem volna lenni(az utóbbi még lehetséges korrigáló szemuveggel),de nem lehetek,mégsem kezdek el vergődni,másokra ujjal mutogatni mert így születtem... nézd a pozitív oldalát hogy ezen kívül makk egészséges vagy!
2019. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem mindenhol ugyanaz a könyv, és biztos lehet fejlődést elérni, ha sokat nézed és elemzed az ábrákat, de ezzel nem arra akarlak bátorítani, hogy betanulva átverd a szemészt. Viszont együttérzek. Egy családtagomnál egy elég alpári stílusú szemész odadugta az orra alá a babos könyvet, gyorsan megmutogatott neki öt ábrát, és mivel egyiket se látta, kijelentette, hogy egy csomó minden nem lehet majd, mármint foglalkozás terén. Épp elég baj ez az illetőnek, erre még a szemész antipatikus viselkedéssel is belerúgott. Ettől függetlenül szeretném megérteni, hogy lehet az, hogy színtévesztőként látja és jól megnevezi mind a színeket, mind az árnyalatokat, még a babos könyvben is két egymás melletti pötty árnyalatát is meg tudja különböztetni, mégis az egész ábrából nem jön neki elő a szám formája. Nem lehet, hogy csak túlkomplikálja a feladatot?
2019. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt, hátha segít:

[link]

2019. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Ettől függetlenül szeretném megérteni, hogy lehet az, hogy színtévesztőként látja és jól megnevezi mind a színeket, mind az árnyalatokat, még a babos könyvben is két egymás melletti pötty árnyalatát is meg tudja különböztetni, mégis az egész ábrából nem jön neki elő a szám formája."

Hát ezért egyszerű és zseniális a baboskönyv...

2019. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!