Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől szúrhat a kontaktlencsém?

Mitől szúrhat a kontaktlencsém?

Figyelt kérdés

Sokszor kézmosás és törlés után szöszös marad a kezem. Én erre tippelek. De mégis mivel töröljem meg a kezem hogy ne legyen rajta semmi? A szemészeten a papírtörlőt javasolták de az sem az igazi nekem:(

Ötletek?



2018. dec. 10. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szösz mentes törölköző? (Elvileg van ilyen)

Hát passz, én papír törlőt hasznalok, nekem az bejött.

2018. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kézszárító
2018. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy ez okozza. De:van sima frottír törölköző is. És használd csak Te, kéztörlésre.


Lehet,hogy nem bírod a lencsét viselni, lehet,hogy kihordási időn túl hordod, lehet,hogy gyulladt a szemed, akkor nem is szabad használni.


Nem tudom,hogy mennyit ülsz monitor előtt, használsz-e védőszemüveget? Természetes, vagy neon fény mellett ülsz?


Én a helyedben pár napig szemüveget hordanék, aztán ismételten megpróbálnám. Ha szőr, irány az orvos, át kell Vele beszélned mi lehet az ok.

2018. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Természetesen: szúr-t akartam írni.


De még hozzáteszem,hogy én arra is ügyelek,hogy sima babaszappant használok, ami illatanyagmentes, és kézkrémet kizárólag éjszakára teszek a kezemre, olyat, ami hidratáló, nem zsíros, és reggel alaposan megmosom a kezem,hogy ne maradjon belőle semmi.

2018. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem használom minden nap. Sokszor használok szemüveget is.

Azért gondolom, hogy szösz mert volt már hogy kivettem és megnéztem mi lehet és volt rajta egy nagy szösz. Ráadásul van amikor egyáltalán nem is érzem hogy bent van a lencse (ilyenkor gondolom nem kerül rá semmi olyan)

2018. dec. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!