Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért/mitől szúrhat a kontaktl...

Miért/mitől szúrhat a kontaktlencsém (de csak a bal szememben)?

Figyelt kérdés
Mikor pislogok egy kis helyen szúr, mintha lenne ott valami. De már megtisztítottam a lencsét, a szememet is kimostam, aztán betettem, és jó volt, de fél óra múlva megint elkezdett szúrni. :s Mi lehet a baj? Egyébként rendesen ápolom meg minden...
2012. dec. 16. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
vagy egy mikroserules van a lencsen, vagy a szemeden van egy kis hamhiany, esetleg gyulladas. erdemes ilyenkor bemenni oda, ahol szoktad a lencset rendelni, bar ezt szivesen barhol lekontrollaljak, csak lehet hogy ki kell fizetned a vizsgalatot. esetleg szemeszet, az biztos ingyenes, csak ott meg varakozni kell. sajnos muszaj lenne megnezni, hogy biztos valaszt lehessen ra adni.
2012. dec. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!