Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ezek a tünetek lehetnek a...

Ezek a tünetek lehetnek a szememben lévő látóideg rendellenesség miaft?

Figyelt kérdés
Rengeteget fáj a fejem, régebben arra fogtuk, hogy rossz a szemüvegem dioptriája, de már tökéletesre van beállítva, és mégis. Ma egész reggel fájt, de spontán elmúlt, mikor elkezdtem csinálgatni a dolgaimat. Nemrég volt olyan, hogy a telefonomat méztem épp, mikor elkezdtem érezni, hogy szédülök, de nem láttam, hanem mintha a fejemből jönne a szédülés érzése. Nagyon letört vagyok, mindenért magamat okolom, ideges vagyok magamra és a világra, folyamatos bűntudatom van, minden tettem után, és folyton átgondolok mindent, de sokszor veszem észre, hogy a napom felére nem emlékszek.
2018. dec. 15. 22:57
 1/4 A kérdező kommentje:
véletlenül elküldtem mielőtt befejezhettem volna. na, szóval, azt is észrevettem, hogy nagyon hamar veszti el a fokuszt a szemem.
2018. dec. 15. 23:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem látóideg rendellenességre gondolnék a tüneteidből adódóan, hanem inkább idegi (sztressz) problémákra. Amíg ezek felállnak, addig maradhat ez az állapot. Sőt a vérnyomásodra is hat, ami szintén idézhet elő szédülést.

Háziorvost javasolnék, ám ha azon túl vagy, kellene valami relaxációs gyakorlat, jóga elsajátítása véleményem szerint.

Engedd magad szabadságra a problémáid elől. Különben a pszichés (lelki) tünetek szomatikus (azaz testi) tünetekké válnak, mit ahogy részben már tapasztalod is.

2018. dec. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. A meditációban nem annyira hiszek, de azért majd utanánézek.Egyébként a fejfájás már a "depresszió" előtt is volt.
2018. dec. 16. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a meditációban nem is hiszel, DE használ, akkor mit veszthetsz vele?

Ha a stressz előtti is voltak fejfájásaid, akkor viszont van olyan szakrendelés, hogy fejfájás ambulancia. Keress rá, és ott kivizsgálják mitől is lehet.

2018. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!