Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mufenyovel meglett szurva a...

Mufenyovel meglett szurva a szemem, most homályosan látok vele helyre jön ez?

Figyelt kérdés
Pontosabban apám tartotta én meg belehajoltam, most írtak fel Cornerregelt azzal kennem de még mindig iszonyúan szúr helyre jön ez?!
2018. dec. 24. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos, mennyire sérült a szaruhártyád?
2018. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szinte semmit nem mondott mert háziorvos volt a surgossegin
2018. dec. 24. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesti vagy, menj be a Semmelweis Egyetem Szemészeti Klinkájára, Mária utca, ott van szemészeti sürgősségi ügyelet. Ilyen balesettel nem érdemes kockáztatni. Elérhetőségük fenn van az interneten.
2018. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó ideig szúrhat még. A gél amit adtak, az hámsérülésre van.
2018. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szent János kórházba voltam, elmetileg minden rendben, Anti biotikumos szemcseppet irtak fel, gondolom egy idő után elmulik a homályos látás tőle....?
2018. dec. 25. 01:25
 6/11 anonim ***** válasza:

A szemsérülés nehezen gyógyulj. Tas be mindent pontosan ahogy mondtak és vigyázz a szemedre, ne hajlong, emelj most pár napig.


Orvosnál jártál, nem tudsz többet tenni. Ha viszont úgy érzed,hogy rosszabbul látsz, fájdalmasabb, azonnal menj ismét el az orvoshoz. De reméljük enyhülni fognak a panaszaid.

2018. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Figyelj tegnap iszonyat homályosan láttam, ma már kB fele annyira volt homályos mint tegnap, ilyen Anti biotikumos szemcseppet írt azzal cseppentek napi 5szor, helyre jön ez?!
2018. dec. 25. 23:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha elkezdett javulni, ahogy írtad, az jó jel. Tarts be mindent pontosan, és szerintem holnap menj be kontrollra! Holnap munkanap.
2018. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem rosszabbodik , és nem kérték, nem kell kontrollra menni. A szem lassan gyógyul, türelmesnek kell lenni. Ha egyik nap jobb már mint előző nap volt, az már a javulás felé tendál, várni kell és óvni.

A szemcseppel pedig ahogy írták pontosan csepegtetni.

2018. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😊
2018. dec. 28. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!