Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tavaly jó volt a szemem most...

Tavaly jó volt a szemem most meg nem?

Figyelt kérdés
ezen az olvasásos feladaton múlthét pénteken bal szememmel legalsókat már nem birtam ki olvasni de a jobb jó volt és tegnap jogosítványhoz mentem csináltatni alkalmasságit de ott már alig ment épp hogy eltudtam olvasni az első hármat, közeli olvasásommal sincs semmi gond távolra is látok rendesen nem kezdek el hunyoritani, nem kezd el fájni a szemem sem a fejem se stb. Kocsiban is amikor megyünk pl a távoli rendszámokat is le tudom olvasni a táblákat is rendesen látom, de amikor az a látás teszt tábla akkor nem megy miért lehet ez?

2019. jan. 8. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire lát jól az ember, hogy épp mennyire fáradt a szeme.
2019. jan. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Szemmasszázs, szemtréning. Máskülönen szemüveg.
2019. jan. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megvilágítás, fáradtság, napszak, távolság, karakterek, szerencse.

Annyi mindentől függ, hogy ez a vizsgálat minden, csak nem egzakt.

2019. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. jan. 9. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!