Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális, hogy homályos a...

Normális, hogy homályos a kontaktlencse közelre a kezdetekben?

Figyelt kérdés

5 napja viselem a próba kontaktlencsét és nem akarja megszokni a szemem. Távolra nagyon jó, éles a kép. A házban, teremben rossz a közérzetem a homályosság miatt.

Optikában lett bemérve a szemem.

Amúgy semmi egyéb probléma nincs, nem szúr, nem viszket.



2019. márc. 7. 18:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy mínuszos és tórikus a lencse.
2019. márc. 7. 18:36
 2/7 anonim válasza:
Nem, nem normalis. 15 eve hordok lencset. Sose volt homalyos. Viszont egyszer akartak ramsozni torikusat es en se birtam viszont abba az a trukk, hogy a csiknak a szemed aljan kell lennie. ( ez remelem ertelmes volt) es max 5 perc alatt be kene alljon.
2019. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Jövő héten megyek vissza az orvoshoz, mindenképp mondom neki, hogy nem igazán jó.

Amúgy megnéztem a csíkot, beraktam úgy, hogy alulra kerüljön de nem jobb.

2019. márc. 7. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem szabadna , hogy homályos legyen a látásod a lencsével.

Nekem is több mint egy évtizede van kontaklencsém és tökéletesen látok közelre és távolra is vele.

2019. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt első nap, de csak első nap. Utána teljesen olyan volt a látásom közelre mint nélküle.

Még pár napot várj, ha azután se lesz jó, menj vissza.

2019. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek vissza mindenképp, és szólok neki, mert még mindig homályos a látásom.
2019. márc. 8. 20:20
 7/7 anonim válasza:
Nekem is torikus lencsem van, de mit jelent az hogy a csiknak az aljan kell lennie?
2019. márc. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!