Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés
tudasfaja99 nevű felhasználó kérdése:

Budapesten hol lehet találni színvakokat?

Fontos lenne egy színvakot találnom

Keress kérdéseket hasonló témában: színvakság

márc. 15. 19:05  Privát üzenet  

A válaszok
Sehol. Legfeljebb szintévesztöket. Szerintem akár itt is köthetsz ilyen ismeretségeket. Mondjuk arra. hogy neked fontos lenne, nem biztos, hogy lesz jelentkezö. Valami jobbat találj ki!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 15. 19:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem az az illető is jól járna aki szinteveszto, vagy szinvak :)

# 2/3Időpont márc. 15. 19:33 Privát üzenet

Egy közösségi oldalon talán jobb eséllyel járnál.

De itt is kérdeznek néha színtévesztők, google keresővel rájuk találhatsz. Megkeresheted őket, de nem biztos, hogy itt vannak még.

Ahhoz, hogy egy színvakkal találkozz, nagyon-nagy szerencsére van szükség.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 16. 15:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten megbizhato klinika ahol lèzeres szemműtètet csinálnak?
Jó optikát Budapesten ajánlanátok (véleményekre/tapasztalatokra is kíváncsi vagyok)?
2 éves gyerekemnek keresek Budapesten jó gyermekszemész orvos magánrendelést. Tudnátok ajánlani?
Budapesten hol lehet ilyesmi stílusú napszemüvegeket próbálni ahol van választék?
Optika Budapesten?
Hol van Budapesten a legnagyobb kínálat Oakley szemüvegkeretekből?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!