Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az hosszútávon rossz ha nekem...

Az hosszútávon rossz ha nekem napi 12-14 órát van bent a kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Sajnos csak így tudom megoldani, közben nem érek haza. 16/l
2019. márc. 24. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ráadásul vannak kifejezetten hosszú hordásra alkalmasak is. Vegyél olyat,és akkor semmiképp nem lesz gáz. Nekem is van, hogy bent van reggel hattól este kilencig,semmi problémám nem volt még. Sőt,olyan is volt, hogy 24órát viseltem (alvás nélkül persze,buliban).
2019. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem másnak is bent van ennyi ideig, nem hiszem, hogy mindenki rohanna haza meló után, hogy kivegye a lencsét és szemüvegre cserélje, pláne, aki csak lencsét hord.
2019. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De rossz.Tarts heti min 2 nap szünetet. Egy kollégámnak teljesen elfogyott a könnye,mert annyira kiszáradt a szeme, ezért műkönnyet használt, amitől még kevesebb könnye lett...
2019. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qborka ***** válasza:

Menj fél évente kontrollra. Elméletileg vannak lencsék, amikkel nem gond, de tényleg kell szüneteltetni, minimun egy napot. Kevésbé szárad a szem, ha nem bámulsz folyton monitort / meredsz a telefonra.


2001 óta viselek lencsét. Egy éve váltottam munkahelyet, ahol 2 monitorom van, nem bírom sokáig lencsében. Ráadásul ezeket az új , szilikon géles lencsét nem is szereti a szemem.

2019. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!