Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A felső vízvonalam belső...

A felső vízvonalam belső részén kijött egy hólyag szerű valami. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
A felső szempillasorom belső részén egy pattanás szerű dudor jött ki. Nem fáj, de érzem, hogy ott van, kapar stb. Megyek orvoshoz, de így vasárnap esetleg tudok vmit csinálni vele? Vagy vki meg tudja mondani, hogy az mi?

2019. márc. 31. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Árpa
2019. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Árpa. Óvatosan, de határozottan te is le tudod húzni a köröddel.
2019. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mi a neve, nem tudom, valami kis retenciós cysta. Nekem is szokott néha lenni, 1-2 nap alatt kifajad és elmúlik.

Az árpa gennyes, piros és bazira fáj. Ez nem, csak szúr, ahogy pislog az ember.

2019. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megpiszkáld a körmöddel! Nem szabad se nyomkodni, se szurogatni, se piszkálni! Tegyél arra a szemedre éjszakára párakötést, igaz általában tetran szemkenőccsel szokták, de önmagában is segíthet.
2019. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, en tévedtem, ez valószínűleg gríz lesz.
2019. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj, nem gennyes, akkor nem árpa lesz. Ha csak egy pici hólyagszerű dolog, akkor az el fog múlni 1-2 nap alatt. Nem tudom, hogy mi az, nekem is van néha. Kellemetlen, mert érzed, hogy van ott egy pici dudor, de szerintem már mire elmennél orvoshoz, nem lesz ott.

Petsze ha nem múlik el 1-2 nap alatt, mindenképp menj vele orvoshoz, de ne aggódj. Esetleg ha képet tennél fel, egyszerűbb volna beazonosítani.

2019. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen, remélem senki sem eszik😅

2019. márc. 31. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok, ez olyannak tűnik, mint ami nekem is szokott lenni. Fogalmam sincs, hogy mi lehet, de nekem eddig mindig hamar elmúlt. Annyira hamar, hogy mire megijedtem volna annyira, hogy orvoshoz menjek, már nem volt miért elmennem.

Szerintem el fog múlni nagyon hamar.

2019. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan, amiről írtam. Magától kifakad 1-2 nap alatt. Ne piszkáld.
2019. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!