Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális, ha a szemüvegem...

Normális, ha a szemüvegem képe ha oldalra nézek, torzul?

Figyelt kérdés
Nem rég lett csináltatva, fekete, műanyag, nagyobb keretű szemüvegem lett, ami mostanában nagy divat, eddig kisebb, hosszúkás volt, de most azt tapasztaltam, hogy ha pl előre nézek, és úgy nézek körbe, akkor torzul a kép, meg ha a fejemet forgatom, akkor is. Ez mitől van? Másnak is ilyen? Csak mert az előző szemüvegemnél nem volt ilyen, úgy láttam vele mit nélküle is, azaz normálisan. És borzasztó rossz, eddig csak egy-két percre vettem fel, de mikor leveszem mintha szédülnék tőle és nem bírom megszokni. Tippek?

2019. ápr. 19. 14:35
 1/5 anonim válasza:
Változott a dioptria értéked?
2019. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Multifokális szemüveg? Akkor, az sajnos ilyen. Ha nem az, akkor viszont nem jó, vissza kell vinni az üzletbe.
2019. ápr. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyobb lett a dioptria, de nem tudom pontosan milyen szemüveg. Holnap visszaviszem, olvastam, hogy másnak is volt hasonló gondja, remélem kicserélik, mert tegnap próbáltam "szokni" de az utcán sétálva nagyon rossz volt, akkorát léptem, mert közelebbnek látszott a talaj, és emiatt majdnem elestem! Biciklizés közben is közelebbnek látszik a föld, és ez nem normális, le kellett vegyem, mert a végén baleset lesz!
2019. ápr. 22. 08:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Visszavittem, azt mondták, hogy próbáljam meg szokni, de ha 2 hét múlva sem sikerül akkor menjek vissza és visszaküldik. De a csávó még nem hallott ilyet ami az én panaszom volt...
2019. ápr. 24. 17:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, azóta sikerült megszoknia a szememnek, már tök normálisan látok vele. :)
2019. júl. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!