Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy lehetne kisebb a szemem?...

Hogy lehetne kisebb a szemem? Mitől függ, hogy valakinek mekkora, hogy változik idővel?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Maga a szemed vágása nagy? Mármint az egész? Vagy csak a szemgolyód dülled? Ha alapból nagy azzal semmit nem tudsz kezdeni, genetika. Mellesleg nekem nagyon tetszik a nagy szem. :) ha a szemgolyód dülledt és csak egy ideje,akkor érdemes lenne megnézetni a pajzsmirigyedet,nem-e működik túl.
2019. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Öröklés eredménye. Optikailag kicsit korrigálható.
2019. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagy alapból, de talán még nagyobb is mint genetikailag lenne, marha idegesítő, ugyanis én férfi vagyok, férfinak kis, vágott szem az ideális. Nagy szem erzekenysegre utal, meg egyéb nőies (gátlás, stressz) tulajdonsagra. A gyerekeknek nagyobb szemük van férfiaknál? Hogy szokott működni, kicsikent nagyobb szem, aztán ahogy ferfiasodik szűkebb lesz, vagy már az ovodasoknal is férfias szeme van a férfiaknak?
2019. ápr. 29. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szem az egyetlen szervünk,ami akkora marad,amekkorával születünk. A gyerekeknek azért tűnik nagyobbnak, mert alapból kisebb a fejük. Ezért tűnik kisebbnek felnőtt korban. Ha még mindig nagy, az úgy marad.
2019. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Qurva anyját, hogy ezzel is megaldott a balsors :(
2019. ápr. 29. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne rosszabb is. Egyébként ha férfias a viselkedésed és a kisugárzásod,akkor nem fogsz emiatt gyengébbnek tűnni. Legyél tökös.;)
2019. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os nekem már mindegy

Amúgy néztem régi képeket magamról, kisebbnek tűnik a szemem és vagottabnak sok esetben.

2019. ápr. 29. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt/van egy gyerekkori barátom, akit a hatalmas szeme miatt az osztályban sokan lószemnek csúfoltak. Kb 30 éves korára már egyáltalán nem volt kirívó ez a hibája, csak egyfajta egyéni karaktert adott az arcának. Jól állt neki!

Most 60 éves, egyáltalán nem is emlékeztet a valamikori önmagára.

2019. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akár mint a fenti író írta,lehet pajzsmirigy probléma.És a vele járó hajhullás is.
2019. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!