Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hordani a szemüveget elég...

Hordani a szemüveget elég csak akkor ha szükségem van rá, vagy mindig kell?

Figyelt kérdés

Romlik a szemem ha nem hordok mindég? Vagy pont attól romlik hogy igen? Nem szeretném mindig hordani...

(J:-0,75; B:-1)



2019. máj. 22. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szemüvegtől romlik és nem is attól, ha nem hordod. Amúgyis romlik, a szemüveg csak korrigálja.
2019. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen a szemem. TV hez, és monitorhoz hordok szeműveget, ráadásul külöböző méretűt, valmint esti vezetéskor.
2019. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig hordani, csak ha élesebben akarsz látni, bár autóvezetéshez kötelező. Alvásnál nyugodtan leveheted:)
2019. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig. Nekem is ilyen a szemem én csak kintre hordom. Lakásban, ahol nincs szükségem a távollátásra egyáltalán nem zavaró. Több barátom pedig csak előadásra teszi fel. Viszont ha kintre rendszeresen hordod elég feltűnő lesz ha egyszer elfelejted :D előtte fel sem tűnik milyen sz rul látsz.
2019. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!