Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rossz dolog szemüvegesnek...

Rossz dolog szemüvegesnek lenni? Hogyan befolyásolja az életminőségedet?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz. De nem sokáig leszek szemüveges. Vagy megműtetem,vagy kontaktlencse.
2019. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem zavart, szóval hamar kontaktlencsés lettem. Viszont több ismerősömet egyáltalán nem zavarja, sőt.
2019. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem. Nekem jól áll:D Sport közben, strandon, műtőben kicsit kényelmetlen, de arra ott a kontaktlencse.
2019. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz, meg nyáron lecsúszik, télen párásodik, töri a fülem, koszosodik, és nem véd meg az esőtől. Másrészt, nekem elég szar a szemem, és emiatt jó vastag lencsékkel áldott meg az élet😄 Nem is látok nélküle, de az már nem ide tartozik, hanem a mennyire rossz érzés sz*r szemmel élni kérdésbe
2019. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már több mint 10 éve szemüveges vagyok, megszoktam, engem nem zavar.

Persze okoz kellemetlenségeket, állandóan lecsúszik, koszos lesz, ha esik az eső vizes lesz és nem látok semmit, télen bepárásodik. Strandon egy kicsit bonyolult, mert nem akarok a vízbe szemüvegbe menni, de mivel -4-es a szemüvegem nem látok túl messzire nélküle, kell hogy legyen mellettem valaki :D

Próbáltam már a kontaktlencsét is, de nekem fájt tőle a szemem, inkább maradok a szemüvegnél.

Igazából ezek a kicsi nehézségek szerintem tényleg nem nagyon zavaróak.:)

22/L

2019. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
qrva szar. Az a retek keret örökké útban van, és egy már használható multifokális szemüveg 150eFt. Hogy fordulna fel a szemüvegipar.
2019. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!