Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy ismerősöm szerint az...

Egy ismerősöm szerint az Ofotért és VisionExpess hálózatában nem olyan szemüveget adnak ami nekem kell, hanem amit el kell adni a kvótájuk szerint. Szerintetek nem túl szemét dolog ez?

Figyelt kérdés

A két cég ugyanazon (holland) tulajdonban van. Egyébként több optometrista ismerősöm is van, akik egyöntetűen alátámasztották, hogy tök mindegy mire van szükségem, ott azt adják el, amit el kell adniuk. Persze itt most nem a dioptriára gondolok, hanem mondjuk arra, hogy multifokális szemüveg, vagy hasonlók.

Sőt, az egyiküket azért rúgták ki az Ofotért-tól, mert nem ajánlott szemüveget egy olyan embernek, akinek a szembetegsége miatt az már úgysem segített volna.

A szakmán belül ezek köztudottak, de az átlagember nem tud róla.

Szerintetek nem gusztustalan dolog visszaélni más ember betegségével?



2016. ápr. 29. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Ismerősödet kirúgták ezért pletykákat terjeszt.


33 éve szemüveges vagyok, 2 orvossal is vesztem már össze, mert szar szemüveget akartak írni, VEben ilyen gondom nem volt sose. ( egyik se saját doki volt, ő normális, alkalmassági meg helyettesítő orvosok boltak, akikkel gondom volt).

2016. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Ez az egész az, ahogy írsz. Gusztustalan lejáratás, hazug váddal.
2016. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Mármint nem multifokális lencsét kérek, mégis azt kapok? Talán nem csak én érzem ezt hülyeségszagúnak. Nyilván ajánlgatnak minden vackot, amit kiadtak nekik parancsba, de ez mindenhol így van, és azt kell rá mondani, hogy köszönöm szépen, nem kérem. Nem üzlet nekik rossz szemüveget gyártani, mert akkor a vásárló elterjeszti, hogy emberek, ne menjen oda senki, és esetleg még perel is, ha a szemüveg miatt romlik tovább a szeme.
2016. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!