Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van bármi módja, hogy ne...

Van bármi módja, hogy ne legyek szemüveges?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rossz a szemem. +6 és +7 dioptriás és csak 24 éves vagyok. Utálom, hogy szemüveget kell hordjak, ezért a szemműtétre gondoltam, de azt meg pont +5 dioptriáig végzik. Van valahol ahol efölött is műtenek? Vagy mi erre a megoldás? Kontaktlencse nem járható út. Csak a műtét. Tippek?
2019. jún. 26. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
24 evesen ezen a gyerekes mentalitason azert tul kene jutni... Ha egyszer nem vallaljak a mutetet, a kontaktlencset kizarod mert csak, akkor marad a szemuveg.
2019. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vállalják vagy csak nem tudják tökéletesre műteni a szemedet? Mert ha lehet, akkor vágj bele egy dioptriacsökkentő műtétben. Így nem kellene olyan vastag szemüveget viselned, esetleg nem kellene állandóan hordanod, csak olvasáshoz.
2019. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felhívnám a figyelmedet a kontaktlencsére.
2019. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már legalább másodszor kérdezed.
2019. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Műtét csak 5 dioptriát van??? Ann nekem volt, 29 evvel ezelőtt, s alapban 5.5 es 6.5 szemüvegen volt, de volt ott gyengébben látó is.
2019. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hol volt? Sasszemklinika? Vagy hova érdemes menni?
2019. jún. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!